My day

♥ Pátek ♥

15. dubna 2011 v 16:34 | PetutQa
Tak konečně tu máme pátek. Dnešek byl fajne, na pracovkách jsme malovaly voskem na vajíčka. Po škole jsem šla s třema kámoškama k jedný znich a tam jsme dělaly laboratorníprotokol,ale uběhlo to docela rychle a i jsme se u toho dcl nasmály. Taky jsem dostala 1 z Ňéminya na zemák jsme byli v počítačich takže celkově fakt vydařenej den. Na to soustředění se sborem nakonec pojedua už se tam hrozně těšima příští tejden du do školy jenom v pondělí,pač v úterý jedu na soutěž Vítání Jara a ikdyž skončíme už asi v jedenáct tak se nemusíme vracet do školya ve středu už odíždim směr Benecko.


► A tohle je moje nejoblíbenější reklama ◄

Nabitej den ♦

14. dubna 2011 v 6:57 | PetutQa
Ahojda. Tak jak se máte?? já docela fajn až na to že mě dneska čeká příšernej den. Nejdžív 6h. školy pak sbor a pak ještě disco tance.No nic proto jsem sem napsala ráno, až přídu tak ještě něco přihodím, ale to bude asi tak v 19.00.
Jo a mám hrozný dilema příští tejden máme čtyrdenní soustřeďko se zborem(místo prázdnin) a já nwm jestli tam mam jetpač to je sice vždycky suproví, ale kdybych zůstala doma tak by jsme s kámoškou mohli podniknout věci který plánujem už delší dobu,ale nebyl na ně čas.

Jinač ještě přihazuju nějakou fajne kusovku ;).Zkrášlování školy ☼

13. dubna 2011 v 17:29 | PetutQa

Dnes asi nic zajímavýho asi jen že jsem dostala za úkol skrášlit školubudu na chodbu na zeď kreslit štětec kterej přechází v duhu, no prostě něco takovýho jako je nahoře. Jinak dneska ve škole byla děsná sranda.


Tahle písnička se mi zpočátku moc nelíbila, ale těď mě nějak chytla ♫♪♫.

Třídní schůzky ♠

12. dubna 2011 v 20:21 | PetutQa
Tak dneska ve škole fájndostala jsem z kontrolní práce z matiky 2+a to jsem na tenhle předmět uplně tupá.
Jinak dnes nic zajímavýho, navíc kluk co se mi líbyl nebyl ve škole tak nebylo koho provokovatno a odpoledne tříďasyale světe div se dneska sem byladoma docela pochválená, ale musim teď máknout na zemáku
tam sem se pěkně zhoršila.

No jo a ještě ♥Noah♥

SHREK zvonec a konec

18. července 2010 v 20:03 | PetutQa
ahojky lidi .........
dneska sem byla s dvěma káááámoškama v kyně na poslednim Shrekovia bylo to uuuplně bestovní.No ikdyš začátekse nám trochu skomlikoval. Prostě když jsme jely tam tak Terce zavolala kámí která tam už byla a řekla nám že jsou vyprodaný lístkytak jme to celou cestu řešily a makonec jsme se rozhodly že pudem prostě na toho dýlháček byl v tom že nebyl 3Dale nám to nevadilo jinak předtim jsme ještěchvíly lítaly v Nise (taky best). Jediný co je mi líto je že Shrek ještě nepokračuje. Všem ten filmík doporučuju !!!

 
 

Reklama